Про компанію

ТОВ "ВІН-МАРК" - професійний підхід у забезпеченні надійності віконних та дверних конструкцій. За 22 роки надання послуг на ринку компанія змогла створити покупцям саме той асортимент фурнітури для вікон і комплектуючих, який їм необхідний. Головне – представлена продукція відповідає міжнародним стандартам. Це означає не просто високу якість на словах, а випробувана безліччю перевірок на міцність та позитивну оцінку експертів. Тільки найкраще. Тільки для тих, хто цінує комфорт та безпеку.


ПРИНЦИП РАБОТИ

Від якості фурнітури для вікон залежить функціонал усієї віконної конструкції, а від її зовнішнього вигляду – відчуття комфорту. Тому у своїх консультаціях фахівці фірми завжди застосовують індивідуальний підхід: починаючи від підбору віконних профілів закінчуючи рекомендаціями по ручкам, замкам та москітним комплектуючим. До того ж у ТОВ "ВІН-МАРК" усі розуміють, наскільки важливо, щоб усе було доставлено вчасно. Якісно, швидко, чесно — це основний принцип роботи фірми, який став її запорукою успіху та причиною довіри українців.


СЬОГОДНІ ЗАМОВИТИ ФУРНІТУРУ ДЛЯ ВІКОН МОЖНА У ДЕСЯТЦІ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ. АЛЕ ТОВ "ВІН-МАРК" - ЦЕ:

Правильні ціни.

Ставимо на свій асортимент такий цінник, який буде вигідним усім сторонам угоди. Не приховуємо від покупців акції та розпродажі виробників.


Оригінальна продукція.

Співпрацюємо з провідними європейськими та світовими брендами, щоб ви змогли вибрати оптимальний для себе варіант фурнітури та комплектуючих.


Швидка комплектація замовлень.

Завжди слідкуємо за запасами на складі, гарантуючи клієнтам безперебійні поставки, а також виконуючи спецзамовлення в найкоротший час.


Допомога та консультації.

Менеджери компанії дадуть відповідь на будь-яке питання по асортименту, а також сприятимуть у пошуку необхідної деталі для конкретного випадку.