Каталог
Про нас

Про нас

ТОВ "ВІН-МАРК" - професійний підхід у забезпеченні надійності віконних і дверних конструкцій. За 22 роки надання послуг на ринку, компанія змогла створити покупцям саме той асортимент фурнітури для вікон і комплектуючих, який їм необхідний. Головне - представлена продукція відповідає міжнародним стандартам. Це означає не просто високу якість на словах, а випробувана безліччю перевірок на міцність і позитивна оцінка експертів. Тільки найкраще. Тільки для тих, хто цінує комфорт і безпеку.

ПРИНЦИП РОБОТИ

Від якості фурнітури для вікон залежить функціонал всієї віконної конструкції, а від її зовнішнього вигляду - почуття комфорту. Тому в своїх консультаціях фахівці фірми завжди застосовують індивідуальний підхід: починаючи від підбору віконних профілів закінчуючи рекомендаціями щодо ручок, замків і москітні комплектуючих. До того ж в ТОВ "ВІН-МАРК" все розуміють, наскільки важливо, щоб все було доставлено в термін. Якісно, швидко, чесно - це основний принцип роботи фірми, що став її запорукою успіху і причиною довіри українців.

Про нас

ПЕРЕВАГИ

Сьогодні замовити фурнітуру для вікон можна в десятці інтернет-магазинів. Але ТОВ "ВІН-МАРК" - це:

Про нас

Чи готові купити дійсно якісну фурнітуру для вікон? Своєчасна доставка, адекватна вартість і позитивні відгуки за 20 років в Україні - вагомі аргументи на користь ТОВ "ВІН-МАРК". Телефонуйте або залишайте заявку прямо зараз.

  • Одеса - (048) 237-16-27
  • Миколаїв - (067) 483-32-77
  • Львів - (067) 483-32-73
  • Чернівці - (067) 65-41-428

Популярные запросы:

Roto Plastolit Hermes